Menu
Szukaj
Wpisz tekst




Informacje


BATERIE DO NOTEBOOKÓW >> Toshiba >> Bateria do Toshiba Satellite 5200 6600mAh
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: Toshiba, BATERIE DO NOTEBOOKÓW
Numer katalogowy: PA3216U-1BRS    
Cena netto: 289.00 PLN
Cena brutto: 355.47 PLN
    
Opis:
Opis towaru:

Technologia ogniw Litowo-jonowych nie powoduję efektu pamięci akumulatora
Wymiary: 202.30x65.40x19.95 mm. Waga 473 g.

Bateria kompatybilna - fabrycznie nowa

Rodzaj ogniwa: Li-Ion
Parametry: 10.8V-6600mAh

Gwarancja: 12 miesięcy

Zastępuje akumulatory:
PA3216U-1BAS
PA3216U-1BRS
PA3288U-1BAS
PA3288U-1BRS
PABAS025


Stosowany w notebookach Toshiba:
Satellite 5200
Satellite 5200-701
Satellite 5200-702
Satellite 5200-711
Satellite 5200-801
Satellite 5200-802
Satellite 5200-901
Satellite 5200-902
Satellite 5200-903
Satellite 5200-904
Satellite 5200-A750
Satellite 5200-A751
Satellite 5200-S702
Satellite 5205
Satellite 5205-S119
Satellite 5205-S503
Satellite 5205-S504
Satellite 5205-S505
Satellite 5205-S506
Satellite 5205-S703
Satellite 5205-S704
Satellite 5205-S705
Satellite 5205-SP505

 


Koszyk
Kosz jest pusty
Logowanie
Email:

Hasło:


Komunikaty
- Start sklepu - Uruchomiliśmy sprzedaż naszych towarów poprzez sklep inte ...Więcej

[ Wszystkie komunikaty ]
Ostatnio dodane
Bateria oryginalna Lenovo do ThinkPad X200 7800mAh
Bateria oryginalna Lenovo do ThinkPad X200 7800mAh

Cena brutto: 541.20 PLN


Bateria oryginalna Asus do A9 4800mAh
Bateria oryginalna Asus do A9 4800mAh

Cena brutto: 404.67 PLN


Bateria oryginalna Toshiba do Satellite P200/L300 6000mAh
Bateria oryginalna Toshiba do Satellite P200/L300 6000mAh

Cena brutto: 429.27 PLN


Popularne
Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W  wtyk.5,5x2,5mm
Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W wtyk.5,5x2,5mm

Cena brutto: 134.07 PLN


Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W  wtyk.5,5x2,5mm
Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W wtyk.5,5x2,5mm

Cena brutto: 134.07 PLN


Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W  wtyk.5,5x2,5mm
Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W wtyk.5,5x2,5mm

Cena brutto: 134.07 PLN


Informacje


Strona głowna | Polityka prywatności

Oprogramowanie sklepu: strony internetowe - netidea.pl
Copyright (C) 2002-2011
Strona została wygenerowana w czasie: 0.022 sek.