Menu
Szukaj
Wpisz tekst




Informacje


BATERIE DO NOTEBOOKÓW >> Toshiba >> Bateria do Toshiba Satellite 300 4500mAh
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: Toshiba, BATERIE DO NOTEBOOKÓW
Numer katalogowy: PA3107U-1BRS    
Cena netto: 209.00 PLN
Cena brutto: 257.07 PLN
    
Opis:
Opis towaru:

Technologia ogniw Litowo-jonowych nie powoduję efektu pamięci akumulatora

Bateria kompatybilna - fabrycznie nowa

Rodzaj ogniwa: Li-Ion
Parametry: 10.8V-4500mAh

Gwarancja: 12 miesięcy


Zastępuje baterie o numerach:
PA2487UR
PA2487UR-G
PA2487URN
PA3107U-1BAS
PA3107U-1BRS
P000309660
XM2011P02

Stosowana w notebookach m-ki TOSHIBA:
Satellite 200
Satellite 200CDS
Satellite 200CDT
Satellite 200CT
Satellite 205
Satellite 205CD
Satellite 205CDS
Satellite 210
Satellite 210CD
Satellite 210CDS
Satellite 210CDT
Satellite 210CS
Satellite 210CT
Satellite 215
Satellite 215CD
Satellite 215CDS
Satellite 215CS
Satellite 220
Satellite 220CDS
Satellite 220CS
Satellite 225CDS
Satellite 230CDS
Satellite 230CX
Satellite 235CDS
Satellite 250
Satellite 300
Satellite 300CDS
Satellite 300CDT
Satellite 305
Satellite 305CDS
Satellite 305CDT
Satellite 310
Satellite 310CDS
Satellite 310CDT
Satellite 315
Satellite 315CD
Satellite 315CDS
Satellite 315CDT
Satellite 320
Satellite 320CDS
Satellite 320CDT
Satellite 320CT
Satellite 325
Satellite 325CDS
Satellite 325CDT
Satellite 330
Satellite 330CDS
Satellite 330CDT
Satellite 335
Satellite 335CDS
Satellite 335CDT
Satellite 400
Satellite 400 Series
Satellite 430
Satellite 1400
Satellite 1400-103
Satellite 1400-153E
Satellite 1400-203
Satellite 1400-253S
Satellite 1400-303
Satellite 1400-503
Satellite 1400-553S
Satellite 1400-604
Satellite 1400-D07
Satellite 1400-S151
Satellite 1400-S152
Satellite 1405
Satellite 1405-S151
Satellite 1405-S152
Satellite 1405-S171
Satellite 1405-S172
Satellite 1410
Satellite 1410-303
Satellite 1410-3030 Series
Satellite 1410-304
Satellite 1410-354
Satellite 1410-401
Satellite 1410-544
Satellite 1410-604
Satellite 1410-614
Satellite 1410-704
Satellite 1410-714
Satellite 1410-801
Satellite 1410-802
Satellite 1410-814
Satellite 1410-902
Satellite 1410-S102
Satellite 1410-S103
Satellite 1410-S173
Satellite 1410-S174
Satellite 1410-S203
Satellite 1410-SP173
Satellite 1415
Satellite 1415-S105
Satellite 1415-S106
Satellite 1415-S115
Satellite 1415-S173
Satellite 1415-S174
Satellite 1415-SP173
Satellite 1550 Series
Satellite 1550
Satellite 1550CDS
Satellite 1555
Satellite 1555CDS
Satellite 1800
Satellite 1800-100
Satellite 1800-200
Satellite 1800-204
Satellite 1800-254S
Satellite 1800-303
Satellite 1800-314
Satellite 1800-354S
Satellite 1800-364
Satellite 1800-364E
Satellite 1800-400
Satellite 1800-412
Satellite 1800-452E
Satellite 1800-4K1
Satellite 1800-504
Satellite 1800-514
Satellite 1800-554S
Satellite 1800-614
Satellite 1800-654S
Satellite 1800-654S
Satellite 1800-700
Satellite 1800-712
Satellite 1800-750
Satellite 1800-752S
Satellite 1800-804
Satellite 1800-814
Satellite 1800-911
Satellite 1800-921
Satellite 1800-A110
Satellite 1800-A310
Satellite 1800-A311
Satellite 1800-A330
Satellite 1800-A410
Satellite 1800-A420
Satellite 1800-A430
Satellite 1800-A431
Satellite 1800-HV9
Satellite 1800-HVP
Satellite 1800-S100
Satellite 1800-S200
Satellite 1800-S203
Satellite 1800-S204
Satellite 1800-S206
Satellite 1800-S207
Satellite 1800-S233
Satellite 1800-S253
Satellite 1800-S254
Satellite 1800-S256
Satellite 1800-S274
Satellite 1800-S314
Satellite 1800-S400
Satellite 1800-S700
Satellite 1805
Satellite 1805 Series
Satellite 1805-S154
Satellite 1805-S177
Satellite 1805-S203
Satellite 1805-S204
Satellite 1805-S207
Satellite 1805-S208
Satellite 1805-S253
Satellite 1805-S254
Satellite 1805-S273
Satellite 1805-S274
Satellite 1805-S278
Satellite 1830
Satellite 1830-S207
Satellite 1830-S274
Satellite 2000
Satellite 2060
Satellite 2060CDS
Satellite 2065
Satellite 2065CDS
Satellite 2065DVD
Satellite 2100
Satellite 2100CDS
Satellite 2100CDT
Satellite 2100CDX
Satellite 2105CDS
Satellite 2110CDS
Satellite 2115CDS
Satellite 2140
Satellite 2140CDS
Satellite 2140XCDS
Satellite 2180
Satellite 2180CDT
Satellite 2210
Satellite 2210CDS
Satellite 2210CDT
Satellite 2210XCDS
Satellite 2210XCDT
Satellite 2230
Satellite 2230CDS
Satellite 2250
Satellite 2250CDT
Satellite 2250XCDS
Satellite 2250XCDT
Satellite 2400
Satellite 2400-103
Satellite 2400-103DVD
Satellite 2400-S201
Satellite 2400-S202
Satellite 2400-S251
Satellite 2400-S252
Satellite 2405
Satellite 2405-S201
Satellite 2405-S202
Satellite 2410-303
Satellite 2410-304
Satellite 2410-304S
Satellite 2410-404
Satellite 2410-413
Satellite 2410-414
Satellite 2410-514
Satellite 2410-515
Satellite 2410-601
Satellite 2410-603
Satellite 2410-703
Satellite 2410-S203
Satellite 2410-S204
Satellite 2410-S205
Satellite 2410-S206
Satellite 2410-S403
Satellite 2410-S453
Satellite 2410 Series
Satellite 2500CDS
Satellite 2500CDT
Satellite 2500 Series
Satellite 2505CDS
Satellite 2505CDT
Satellite 2510
Satellite 2510CDS
Satellite 2515
Satellite 2515CDS
Satellite 2515CDT
Satellite 2515CTS
Satellite 2520
Satellite 2520CDS
Satellite 2520CDT
Satellite 2530
Satellite 2530CDS
Satellite 2535
Satellite 2535CD
Satellite 2535CDS
Satellite 2540
Satellite 2540CDS
Satellite 2540CDT
Satellite 2540XCDT
Satellite 2545CDS
Satellite 2545CDT
Satellite 2545XCDT
Satellite 2550
Satellite 2550CDS
Satellite 2550CDT
Satellite 2590
Satellite 2590CDS
Satellite 2590CDT
Satellite 2590XDVD
Satellite 2595CDS
Satellite 2595CDT
Satellite 2595XDVD
Satellite 2600 Series
Satellite 2610
Satellite 2610CDT
Satellite 2610DVD
Satellite 2615DVD
Satellite 2650
Satellite 2650XDVD
Satellite 2655
Satellite 2655XDVD
Satellite 2670
Satellite 2670DVD
Satellite 2675
Satellite 2675DVD
Satellite 2710
Satellite 2710XDVD
Satellite 2714XDVD
Satellite 2715
Satellite 2715DVD
Satellite 2715XDVD
Satellite 2740
Satellite 2750
Satellite 2750DVD
Satellite 2750XDVD
Satellite 2755
Satellite 2755DVD
Satellite 2755XDVD
Satellite 2770
Satellite 2770XDVD
Satellite 2775
Satellite 2775XDVD
Satellite 2800
Satellite 2800 A412
Satellite 2800 A512
Satellite 2800 S201
Satellite 2800 S301
Satellite 2800 S302
Satellite 2800 S401
Satellite 2800-100
Satellite 2800-200
Satellite 2800-300
Satellite 2800-400
Satellite 2800-500
Satellite 2800-600
Satellite 2800-A622
Satellite 2800-C500
Satellite 2800DVD C201
Satellite 2800DVD C202
Satellite 2800DVD C301
Satellite 2800DVD C302
Satellite 2800-S201
Satellite 2800-S202
Satellite 2800-S207
Satellite 2800-S210
Satellite 2800-S503
Satellite 2800-S603
Satellite 2800 Series
Satellite 2805
Satellite 2805 S401
Satellite 2805-A622
Satellite 2805-S201
Satellite 2805-S202
Satellite 2805-S301
Satellite 2805-S302
Satellite 2805-S401
Satellite 2805-S402
Satellite 2805-S503
Satellite 2805-S503
Satellite 2805-S603
Satellite 2850-S201
Satellite 2850-S301
Satellite 2850-S302
Satellite 2850-S401
Satellite 4000
Satellite 4000CDS
Satellite 4000CDT
Satellite 4000 Series
Satellite 4005CDS
Satellite 4005CDT
Satellite 4010
Satellite 4010CDS
Satellite 4010CDT
Satellite 4015CDS
Satellite 4015CDT
Satellite 4020
Satellite 4020CDT
Satellite 4025CDT
Satellite 4030
Satellite 4030CDS
Satellite 4030CDT
Satellite 4030CDT-NT
Satellite 4035CDT
Satellite 4080XCDT
Satellite 4060
Satellite 4060CDT
Satellite 4060CDT-NT
Satellite 4060XCDT
Satellite 4070
Satellite 4070CDS
Satellite 4070CDT
Satellite 4080
Satellite 4080CDS
Satellite 4080CDT
Satellite 4080XCDT
Satellite 4080XCDT-NT
Satellite 4085XCDT
Satellite 4090
Satellite 4090CDS
Satellite 4090XCDT
Satellite 4090XCDT
Satellite 4090XDVD
Satellite 4090XDVD-NT
Satellite 4100
Satellite 4100XCDT
Satellite 4100XDVD
Satellite 4260
Satellite 4280ZDVD
Satellite 4300 Series
Satellite 4320CD
Satellite 4320DVD
Satellite 4320ZDVD
Satellite 4340ZDVD
Satellite 4360ZDVD
Satellite Pro 1800 Series
Satellite Pro 2100
Satellite Pro 2100-200Eb
Satellite Pro 2100-200Ec
Satellite Pro 2100-201Ec
Satellite Pro 2100-203Eb
Satellite Pro 2100-203Ec
Satellite Pro 2100-220Eb
Satellite Pro 2100-220Ec
Satellite Pro 2100-221Eb
Satellite Pro 2100-221Ec
Satellite Pro 2100-401Eb
Satellite Pro 2100-402Eb
Satellite Pro 2100-403Eb
Satellite Pro 2100-403Ec
Satellite Pro 2100-404Eb
Satellite Pro 2100-404Ec
Satellite Pro 2100-405Eb
Satellite Pro 2100-405EG
Satellite Pro 2100-405EU
Satellite Pro 2100-406Eb
Satellite Pro 300 Series
Satellite Pro 400CDT
Satellite Pro 400CS
Satellite Pro 400 Series
Satellite Pro 405CDT
Satellite Pro 405CS
Satellite Pro 410CDT
Satellite Pro 410CS
Satellite Pro 415CE
Satellite Pro 415CS
Satellite Pro 420CDS
Satellite Pro 420CDT
Satellite Pro 425CDS
Satellite Pro 425CDT
Satellite Pro 430CDS
Satellite Pro 430CDT
Satellite Pro 430CDX
Satellite Pro 435CDS
Satellite Pro 435CDT
Satellite Pro 440
Satellite Pro 440CDS
Satellite Pro 440CDT
Satellite Pro 440CDX
Satellite Pro 445CDS
Satellite Pro 445CDT
Satellite Pro 445CDX
Satellite Pro 450CDT
Satellite Pro 450CDX
Satellite Pro 460
Satellite Pro 460CDT
Satellite Pro 460CDX
Satellite Pro 465CDT
Satellite Pro 465CDX
Satellite Pro 470
Satellite Pro 470CDT
Satellite Pro 480
Satellite Pro 480CDT
Satellite Pro 480CDX
Satellite Pro 485CDT
Satellite Pro 485CDX
Satellite Pro 490
Satellite Pro 490CDT
Satellite Pro 490CDX
Satellite Pro 490XCDT
Satellite Pro 495CDT
Satellite Pro 495CDX
Satellite Pro 4200
Satellite Pro 4200 Series
Satellite Pro 4220
Satellite Pro 4260
Satellite Pro 4260DVD
Satellite Pro 4270
Satellite Pro 4270CDS
Satellite Pro 4270XDVD
Satellite Pro 4270ZDVD
Satellite Pro 4280
Satellite Pro 4280XDVD
Satellite Pro 4280ZDVD
Satellite Pro 4290
Satellite Pro 4300
Satellite Pro 4310
Satellite Pro 4310CDT
Satellite Pro 4310XCDT
Satellite Pro 4320
Satellite Pro 4320CD
Satellite Pro 4320CDT
Satellite Pro 4320DVD
Satellite Pro 4320XDVD
Satellite Pro 4330XCDT
Satellite Pro 4340
Satellite Pro 4340XDVD
Satellite Pro 4360
Satellite Pro 4360XDVD
Satellite Pro 4380
Satellite Pro 4380XDVD
Satellite Pro 4600
Satellite Pro 4600 Series
Satellite 5000-104
Satellite 5000-204
Satellite T2100CDX

 


Koszyk
Kosz jest pusty
Logowanie
Email:

Hasło:


Komunikaty
- Start sklepu - Uruchomiliśmy sprzedaż naszych towarów poprzez sklep inte ...Więcej

[ Wszystkie komunikaty ]
Ostatnio dodane
Bateria oryginalna Lenovo do ThinkPad X200 7800mAh
Bateria oryginalna Lenovo do ThinkPad X200 7800mAh

Cena brutto: 541.20 PLN


Bateria oryginalna Asus do A9 4800mAh
Bateria oryginalna Asus do A9 4800mAh

Cena brutto: 404.67 PLN


Bateria oryginalna Toshiba do Satellite P200/L300 6000mAh
Bateria oryginalna Toshiba do Satellite P200/L300 6000mAh

Cena brutto: 429.27 PLN


Popularne
Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W  wtyk.5,5x2,5mm
Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W wtyk.5,5x2,5mm

Cena brutto: 134.07 PLN


Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W  wtyk.5,5x2,5mm
Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W wtyk.5,5x2,5mm

Cena brutto: 134.07 PLN


Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W  wtyk.5,5x2,5mm
Zasilacz oryginalny Liteon 19V/4.74A 90W wtyk.5,5x2,5mm

Cena brutto: 134.07 PLN


Informacje


Strona głowna | Polityka prywatności

Oprogramowanie sklepu: strony internetowe - netidea.pl
Copyright (C) 2002-2011
Strona została wygenerowana w czasie: 0.028 sek.